fraværsregistrering  forældre Intra  Intranet  elev Intra  tabulex Net skoleporten

Maniitsumi Atuarfiit 2020-2021

   
     










































Saqqaa

Atuarfeqarfimmi Email-it

  

Elna Heilmann elna@kilaas.gl
Ole Olsen ole@kilaas.gl
Stina Motzfelt stina@kilaas.gl
Christian Friis Hald christianh@kilaas.gl
Edvard Ostermann Egede edvarde@kilaas.gl
Elisibanguaq Josefsen elisibannguaqj@kilaas.gl
Ella Bornhuus ellab@kilaas.gl
Erna Sara Nielsen ernan@kilaas.gl
Hanne Efraimsen Poulsen hannep@kilaas.gl
Hans Siverth Møller hanssiverthm@kilaas.gl
Helene  Heilmann heleneh@kilaas.gl
Judithe Larsen judithel@kilaas.gl
Kathrine Kreutzmann kattak@kilaas.gl
Kisea  Rosing kisear@kilaas.gl
Kim Camilla Byron kimb@kilaas.gl
Lea  Josefsen leaj@kilaas.gl
Lønne  Petersen lonnep@kilaas.gl
Margrethe Egede margrethee@kilaas.gl
Margrethe Larsen margrethel@kilaas.gl
Marie  Haggæussen marieh@kilaas.gl
Markus Maratsi markusm@kilaas.gl
Minna Andersen minnaa@kilaas.gl
Najaaraq Kreutzmann najaaraqk@kilaas.gl
Nikkulaat Heilmann nikkulaath@kilaas.gl
Sofie Rakel Eriksen rakele@kilaas.gl
Sakarine  Berthelsen sakarinab@kilaas.gl
Siverth Rosing siverthr@kilaas.gl
Sofie Zeeb sofiez@kilaas.gl
Tina Heilmann tinah@kilaas.gl
Torsten Kidde Nørgaard torstenn@kilaas.gl
Tuperna Nielsine Lyberth tupernal@kilaas.gl
Mina marie Andersen raadgivnings@kilas.gl
Paaritittarfik   paaritittarfik@kilaas.gl
Helene  Møller helene@kilaas.gl
Peter Poulsen piitaq@kilaas.gl
Atuakkanik Atorniartarfik atuakkat@kilaas.gl
Bilha Martinsen bilham@kilaas.gl
Kangaamiut Atuarfiat   kangaamiut@kilaas.gl
Atammiup Atuarfia   atammik@kilaas.gl
Napasup Atuarfia   napasoq@kilaas.gl
Atuarfik Kilaaseeraq   kilaas@kilaas.gl
Aja  Jessen Napasoq ajaj@kilaas.gl

Rena H. Lyberth   renal@kilaas.gl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kilaaseeraq
Kangaamiout
Napasoq
Atammik
Attavissat
Downloads
Emails
Webmail
           



























 
 
 
 
 
 
 
 

Atuarfeqarfik Kilaaseeraq,  Langskov-ip aqq.1, Postboks 101,   3912 Maniitsoq   e-mail: kilaas@kilaas.gl