Telefon

mobil/telefon

Email

Atuarfik

Kilaaseeraq

81 31 22

 

kilaas@kilaas.gl

Kangaamiut

 Atuarfiat

81 94 33

81 95 02

kangaamiut@kilaas.gl

Atammiup

 Atuarfia

81 85 33

552311

atammik@kilaas.gl

Sunngiffimmi pisortaq

 Atammik

52 07 15

aaqa@kilaas.gl

Napasup

 Atuarfia

81 86 36

81 86 36

napasoq@kilaas.gl

Magdaline Kristiansen  Napasoq 818633   napasoq@kilaas.gl

 

 

 

 

 

Atuarfik kilaaseeraq

 

 

 

 

Fungerende   skoleinspektør

 Lønne Petersen

817522

 

Fungerende Souschef.

 Sakarine Berthelsen

817521

283271

sakarinab@kilaas.gl

Allaffik - Forkontoret omstilling

 Stina Motzfeldt

817520

817533

stina@kilaas.gl

Pedel

 Nukappiannguaq Olsen

817526

520822

   nukap@kilaas.gl

Pedel medhjælper  Ole Salomon Poulsen 817526   olep@kilaas.gl
Skolekonsulent inuttaqanngilaq 817529    

Qarasaasialerisoq

 Peter Poulsen

817539

523321

piitaq@kilaas.gl

Atuartunut siunnersorti

 Helene Møller

817525

817525

helene@kilaas.gl

Rådgivningslærer spec.kl. 

 

817523

817523

raadgivnings@kilaas.gl

Lærerværelset

 Ilinniartitsisut inaat

 

 

Biblioteket

 Edvard O. Egede

 

 

atuakkat@kilaas.gl

Skolepasning/ Maliina

 1 Trin 

812007

585545

paaritittarfik@kilaas.gl

Klubbi Aningaaq   Klubbi  813369 523122  klubbi@kilaas.gl
Paarittarfik aqutsisoq  Uiloq Larsen  812007 585545 uiloq@kilaas.gl

Trinleder

 Trinlederit allaffiat

trinleder@kilaas.gl

Isumaginninermi ikiorti   Evnike Lynge Olsen 817523 evnike@kilaas.gl

Kollegiet

 vagt mobil  54 77 93

813193 

 

kollegiet@kilaas.gl



Skolebestyrelse-mut attaveqarneq Intranet-atorlugu pisinnaavoq

ilinniartitsisut
Atuakkanik Atorniartarfik atuakkat@kilaas.gl
Anna Kreutzmann annak@kilaas.gl
Arnannguaq Olsen arnannguaqo@kilaas.gl
Arnajaraq Levisen arnajaraql@kilaas.gl
Bilha Martinsen bilham@kilaas.gl
Edvard Ostermann Egede edvarde@kilaas.gl
Danialerak Møller danialerakm@kilaas.gl
Ella Bornhuus ellab@kilaas.gl
Erna Sara Nielsen ernan@kilaas.gl
Hans Siverth Møller hanssiverthm@kilaas.gl
Helene  Heilmann heleneh@kilaas.gl
Jakobine Rosing jakobiner@kilaas.gl
Kathrine Kreutzmann kattak@kilaas.gl
Kaassak Kreutzmann kaassakk@kilaas.gl
Lønne Petersen loennep@kilaas.gl
Malik Dorph malikd@kilaas.gl
Margrethe Egede margrethee@kilaas.gl
Mette P. Poulsen mettep@kilas.gl
Minna Andersen minnaa@kilaas.gl
Najaaraq Kreutzmann najaaraqk@kilaas.gl
Nikkulaat Heilmann nikkulaath@kilaas.gl
Rena H.  Lyberth renal@kilaas.gl
Siverth Rosing siverthr@kilaas.gl
Sofie Zeeb sofiez@kilaas.gl
Tina Heilmann tinah@kilaas.gl
Tuperna Nielsine Lyberth tupernal@kilaas.gl